Inspirowane Firmamento Milano

W erze ryczącego hałasu, efektów specjalnych, rażącej komercji i pretensjonalności Firmamento Milano oznacza coś przeciwnego. Powściągliwy i dyskretny, nasz asortyment ma mocny punkt widzenia i silną osobowość. Takie podejście wyraża się w ciągłym poszukiwaniu jakości w naszych projektach i produktach oraz w relacjach między rzemieślnikami a przemysłem, między naszymi współpracownikami a naszymi partnerami zewnętrznymi, konsultantami, architektami, dostawcami, agentami, dystrybutorami i użytkownikami końcowymi.

Podstawy firmy
Aktywny od ponad 50 lat w świecie biznesu i od ponad 35 lat w projektowaniu, zarówno w dystrybucji jak i produkcji, zdecydowałem się założyć tę nową firmę. Cóż, można to uznać za startup 70-letniego mężczyzny/osoby.
Ważne doświadczenia z przeszłości w różnych obszarach, zwłaszcza dystrybucji (Morassutti / Metropolis) i produkcji (FontanaArte), zawsze w podwójnej roli przedsiębiorcy i prezesa, stanowią fundament, na którym opiera się to nowe wyzwanie.
Wartości takie jak szacunek dla innych, pracowników, dostawców, konkurencji, współpracowników, klientów i opinii publicznej były i zawsze będą stałym punktem odniesienia w naszej działalności. Są to te same wartości, które przez lata skłaniały mnie do dbania o wiele stowarzyszeń zawsze z intencją/celem, aby globalne interesy przedsiębiorcy mogły i muszą być bronione/chronione/wspierane. Moje osobiste
przeszłe doświadczenia, wszystkie związane z tym intensywnym celem, są następujące: od Assoluce Bureau do Cosmit (Salone del Mobile) do Indicam w celu obrony praw własności intelektualnej i walki z podrabianiem,
Altagamma, którego byłem założycielem i założycielem, a przez wiele lat wiceprezesem. Również w Firmamento Milano przytoczone wartości są wartościami nieodzownymi, każdy, kto jest powołany do współpracy, musi się nimi dzielić.
Po kilku latach nieobecności wracam do świata wzornictwa przemysłowego z celem stworzenia katalogu z kolekcją produktów, które mogą być propozycją mocno niezależną od tego, o co widocznie prosi rynek. Kolekcja inspirowana głęboko zakorzenioną kulturą projektowania. Jestem głęboko przekonany, że robienie marketingu to także drugie miejsce po sukcesie. Innowacja oznacza bycie na pierwszym miejscu, czasem nawet ryzykowanie bycia zbyt „do przodu”.
Mocno wierzę, że to jedyny sposób na sukces bez uwarunkowań rynkowych.
Wsparcie mojej żony Giulii pomoc Saviniego, który zajmuje się również inną działalnością biznesową oraz mojego dobrego przyjaciela Maurizio Magnoni , znacznie młodszego ode mnie, z którym dzieliłem wieloletnie doświadczenie biznesowe, zarządzając całą produkcją i logistyką. przedsiębiorstwo.

Ich filozofia
Teraz bardziej niż kiedykolwiek Mediolan jest w centrum uwagi. Zawsze stolica potężnej sieci przemysłowej i handlowej, dziś jest rozpoznawana na całym świecie jako ważny ośrodek kultury, sztuki, kreatywności i innowacji – innymi słowy wiedzy. W Mediolanie wiedza oznacza umiejętność uczenia się, studiowania, poszukiwania, eksperymentowania, podejmowania działań, zmiany i ryzyka. Kultura naszego miasta sprawia, że ​​nigdy się nie zatrzymujemy i nigdy nie akceptujemy oczywistości. Wręcz przeciwnie, wszędzie szukamy nowych rozwiązań na życie w pięknie i dążenie do bogactwa jako sposobu na życie i pozwalającego żyć z hojnością ducha. Te wartości sprawiają, że łatwo zrozumieć, dlaczego Mediolan przyjął tak wiele start-upów i eksperymentów w architekturze, designie i modzie. Dlatego chcieliśmy, aby w nazwie naszej firmy pojawiła się nazwa Mediolan, odzwierciedlająca nasze miasto i jego wartości, w które tak mocno wierzymy. Chcieliśmy też, aby w naszej nazwie znalazło się Firmamento, czyli firmament nad nami, niebo mieniące się pomysłami. Marzenia. Wartości. Architekci. Projektowanie. Piękno.
Zbyt ambitny? Być może. Ale nie głupi. Dzięki wsparciu współpracujących z nami prestiżowych firm architektonicznych, a także znakomitej grupie małych i średnich firm w naszym regionie, działających w różnych sektorach rynku, osiągniemy sukces.

Szukasz produktów inspirowanych tego producenta? Napisz po którym produktem jesteś zainteresowany na: [email protected] a znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla ciebie!